Služby

Budeme vaším jediným partnerem po celou dobu výstavby s našimi systémy. 

Projektování staveb

Na základě podkladů zákazníka vypracují naši projektanti návrh řešení stropů včetně doplňkových konstrukcí (schodiště, balkóny, lodžie), či návrh nosné konstrukce prefabrikovaného skeletu stavby pro stavební povolení nebo prováděcí dokumentaci. V případě, že zákazník podklady nemá, zajedou naši obchodní technici na místo stavby a konstrukci sami zaměří.  K dalším službám patří úpravy stávající projektové dokumentace investora v souladu s konstrukčními zásadami našich stavebních systémů.

Montážní práce

Propracovaná logistika a vlastní autojeřáby nám umožňují časovat dodávky v režimu "Just in Time" neboli v pravý čas na správném místě. Naše vlastní vyškolené montážní týmy jsou zárukou profesionálního provedení práce, současně dokáží operativně řešit veškeré situace přímo na stavbě podle požadavků zákazníka.

Je pouze na vás, kterou variantu zvolíte:

  1. dodávka stavebních systémů + montáž včetně jeřábnických prací (doprava, montáž včetně zapůjčení montážních kleští a jeřábu potřebné nosnosti) 
  2. dodávka stavebních systémů + montáž s využitím jeřábu stavby (dodávka, montáž včetně zapůjčení montážních kleští)

Jeřábnické práce

Poskytujeme komplexní služby spojené s dodávkami

  • věžových jeřábů MB 1030.1
  • autojeřábů 12,5 tuny a 40 tun

Pronájem věžových jeřábů se nejvíce vyplatí při dlouhodobém nasazení na stavbě. Spolu s věžovými jeřáby pronajímáme jeřábové dráhy a jejich profesionální obsluhu.

Dopravní služby

  • Standardně nabízíme přepravu nákladů s návěsy 13,6 metru (plato).
  • Za pomoci smluvních partnerů zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní přepravu.
  • Přepravujeme celovozové zásilky, kusové zásilky a také nadrozměrné náklady.