Ceny

Ke každému zákazníkovi a zakázce přistupujeme individuálně s cílem maximálně přáním zákazníka vyhovět. Využijte prosím kontaktní formulář nebo infolinku na našich produktových webech:

 

STROPSYSTEM Goldbeck

Projekce a výroba stropních dílců spiroll, schodišťových a balkonových dílců včetně dopravy a následné montáže na Vaší stavbě.

www.stropsystem.cz

800 26 11 27

 

SKELETSYSTEM Goldbeck

Architektonický návrh včetně vypracování dokumentace pro stavební povolení pro administrativní budovy, bytové a rodinné domy. Stavby navrhujeme v námi vyvinuté stavební technologii. Výrobu veškerých nosných prvků a realizaci uzavřené hrubé stavby v technologii Skeletsystem, včetně vyzdívek a oken, nabízíme jako součást dodávky. Doporučujeme navštívit webovou stránku, kde získáte více informací o stavební technologii Skeletsystem a také si můžete prohlédnout portfolio příkladových studií bytových i rodinných domů.

www.skeletsystem.cz

800 33 11 99

 

SKELET-PRO Goldbeck

Nejčastěji využívaný produkt v oblasti průmyslové výstavby. Zákazníci si tento produkt vybírají nejčastěji pro řešení nosných konstrukcí pro logistická centra, výrobní haly, kombinovaná sídla společností a další projekty. Zákazníkům poskytujeme další služby v podobě vyhotovení projektové dokumentace včetně statické části.

http://www.prefabeton.cz/produkty/skelet-pro/

info@skelet-pro.cz