Podporujeme

Přesto, že Goldbeck Prefabeton podniká po celém Česku a v sousedních zemích, jsme neodmyslitelně spjati s místem a krajem, kde naše závody sídlí. Proto se zaměřujeme především na podporu takových aktivit a akcí, které se konají v našem okolí či přímo s naším podnikáním souvisí.

Exkurze studentů

Od dubna jsme uspořádali několik exkurzí středních průmyslových stavebních a vysokých škol do našich závodů. Postupně k nám zavítali studenti a jejich profesoři ze Střední průmyslové školy stavební Pardubice,  SPŠS Hradec Králové a také studenti z VŠB,  ze stavební fakulty Technické univerzity Ostravy.  

Pro studenty vypravujeme na naše náklady autobus. Vysvětlení výrobního postupu v praxi, ukázky naší technologie a nakonec zodpovězení všech otázek zaberou zpravidla 2-3 hodiny.  Studenti získají potřebné znalosti a vědomosti, což je pro přípravu na budoucí praxi důležité.  

Sociální vůz pro Oblastní charitu Kutná Hora

17. září 2014 v Kutné Hoře osobně převzal nový automobil pro potřeby Oblastní charity Kutná Hora její ředitel RNDr. Robert Otruba. Projekt sociálního automobilu organizuje společnost KOMPAKT. S myšlenkou, pomocí které se podařilo pro ústavy a zařízení pečující o handicapované obstarat již přes 490 vozů, se můžete seznámit na stránkách organizátora.

socialni automobil 2

Konference o památkovém urbanismu v Havlíčkově Brodě 

Památkáři, architekti a projektanti, zaměstnanci městských a obecních úřadů a také studenti stavebních oborů se sešli 4. září 2014 v Havlíčkově Brodě. Cílem konference, kterou pořádala Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, bylo zlepšit vzájemný dialog památkářů, projektantů a investorů v oblasti památkového urbanismu a péče o historické stavby.

Více o konferenci najdete na stránkách Havlíčkobrodského deníku.

Banjo Jamboree 2014

Ve dnech 20.-21.6.2014 pořádala Bluegrassová asociace České republiky v Čáslavi 42. ročník hudebního festivalu Banjo Jamboree 2014. Již čtvrtým rokem se festival konal pod záštitou Velvyslanectví USA v Praze.

banjo jamboree

Běh městem Jarmily Kratochvílové

20.4.2014 se konal v Golčově Jeníkově jubilejní  XXX. ročník silničního Běhu městem Jarmily Kratochvílové, který je součástí Českého běžeckého poháru.

beh jarmily kratochvilove