O společnosti

Během dlouhodobého vývoje našeho podniku jsme se přesvědčili, že stavění z průmyslově vyráběných dílů má perspektivu. Nechceme se zabývat pouze výrobou a prodejem železobetonových prvků. Naším cílem je splnit přání širokého okruhu zákazníků - mít rychle, kvalitně a úsporně vyřešenou celou stavbu. Neustále proto rozšiřujeme a zkvalitňujeme škálu našich služeb, které nám pomáhají toto poslání naplňovat. 

Zákazník vždy dostává komplexní řešení od jednoho partnera - od projekce přes výrobu až po dopravu a montáž.

Vysoká kvalita je zaručena díky moderním betonovým prvkům, které vyrábíme v našich závodech. Vysoký stupeň předběžného opracování těchto prvků vede ve spojení s logistickým konceptem k plynulým montážím a zkrácené době výstavby. Cílem je vycházet vstříc jednotlivým zákazníkům a nabídnout jim moderní a úsporné řešení pro každý individuální projekt. 

Dnes je naše společnost, GOLDBECK Prefabeton s.r.o. nejvýznamnějším průmyslovým podnikem v Dolních Bučicích a jedním z největších zaměstnavatelů na Kutnohorsku. Náš závod v Tovačově pak patří mezi významné zaměstnavatele na Přerovsku.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž železobetonových konstrukcí. Od roku 1995 jsme dceřinou firmou společnosti GOLDBECK GmbH se sídlem v Německu.